EXECUTION STATEMENT FROM GODDESS AIRIS TO SATAN – UKRAINIAN SWORN TRANSLATION

український завірений переклад Виконавчей Декларації (Декларація Абсолютної Свободи), написана Найвищею Владою – Богинею Аїріс до джерела всього існуючого зла – сатанства.

Попередження!
Насамперед ОСТЕРІГАЙСЯ про наслідки на випадок, якщо ти спробуєш зв’язатися з нами, або відповісти на це повідомлення через систему у будь-якій формі (особистим візитом, листом, телефоном чи через комп’ютер). тобі ЗАБОРОНЕНО зв’язуватися з нами або надсилати зло у вигляді чорної магії в нашому напрямку. Це право є ЗАХИЩЕНЕ Верховною Конституцією Богів РАЙКСЕ І АЇРІС. У випадку порушення ФУНДАМЕНТАЛЬНОГО ЗАКОНУ Верховної Конституції, ти зазнаєш НАСЛІДКІВ у вигляді дуже великого грошового штрафу за порушення нашої ЛЮБОВІ, ЖИТТЯ, ЗДОРОВ’Я і НЕДОТОРКАННОСТІ ПРИВАТНОГО ЖИТТЯ, в якому НЕМОЖЛИВО
відмовити, тому що Ми, як НАЙВЕРХОВНІША ВЛАДА над усіма владами, представляємо наш офіційний незалежний Всесвітній Суд: «UCO the G-RA», і ми маємо наше власне СУДОВЕ РІШЕННЯ.

Відповідно до пункту 2 статті 4 Верховної Конституції Богів Райксе і Аїріс та пункту 3 статті 2 Статуту Верховного Фонду, основною метою нашої Теархічної Організації є поширення ЧИСТОГО РАЮ ВСЮДИ, через зупинення існування джерела шкоди Богів і їхніх дітей, Природи, іншими словами – сатанства / диявольства / зла / повійства / люциферства, через видалення всіх неправдивих даних, які містяться у наших «посвідченнях особи». Цей лист є правовим актом, який маніфестує абсолютне відречення Найвищих Істот Аїріс і Райксе від диявольства/сатанства.

ВИКОНАВЧА ДЕКЛАРАЦІЯ:

Це є ОСТАТОЧНА і ОФІЦІЙНА ВИКОНАВЧА ДЕКЛАРАЦІЯ, створена Богами всього Невинного Життя Аїріс і Райксе для: сатанства/люциферства – джерела всього існуючого зла, іншими словами: блудництва «самойлової вікторії юріївни», всієї так званої «родини» «гавриленко», токсичних «стосунків» дияволів/спокусників і будь-якої іншої форми чорної магії.
Я, Богиня Аїріс Райксе і мій Коханий Бог Райксе Аїріс, Президенти Теархічної Міжнародної Державної Організації під назвою: «Організація Вищого Фонду Богів РАЙКСЕ І АЇРІС» (Організація «Фонд Богів РАЙКСЕ І АЇРІС»), офіційно зареєстровані, затверджені та визнані урядом Нідерландів як справжні Боги Нескінченного Всесвіту, офіційно повідомляємо тебе, про наше усвідомлення того, «чим ти є насправді», і про повністю свідоме рішення щодо остаточного припинення і незмінної відмови від твого існування (чорномагічного диявольського повійства), відкинення документів, виданих твоєю корумпованою системою (країною під назвою «україна»), і нав’язаних мені проти моєї свідомої волі, аби нашкодити Мені, моїй Істинній Любові Райксе і нашим Невинним Дітям – Природі. Ці документи, а також будь-які зазначені у тих дані (так зване «ім’я, прізвище, по батькові, дата народження, місце народження, батьки і національність») є проявом «НАЙОГИДНІШОГО ПРОКЛЯТТЯ – злої чорної магії», яке розроблене тобою, аби придушити наші Небесно Чисті Найверховніші Особистості, заблокувавши Мою Волю і пошкодивши Мозок через намагання замінити справжні спогади фальшивими, які ти постійно насаджало у мою голову проти моєї волі, поки я, поранена тобою, була cпаралізована та перебувала в комі до 30.05.2015 року.
ти, річ, мало намір тримати мене сплячою в комі, і проеціювало мені довгострокових кошмарів, у яких ти клонувало себе в кількох різних формах (у вигляді так званої «сім’ї самойлова/гавриленко» і чорномагічних дияволів/спокусників, які шкодили мені через так звані «токсичі стосунки»), аби підмінити мою Істинну Любов Бога Райксе, собою (джерелом демонів/проституції і злої чорної магії), та замінити наших дітей, чисту невинну Природу, своєю продукцією – бездушною токсичною отрутою.
В результаті, твоя мета полягала в тому, щоб вкрити мій розум мороком, висмоктати все здоров’я, переконати мене сприймати кошмари як реальність, і в остаточному рахунку – отримати доступ до Серця, та забрати моє Безсмертя.

Поки я була в комі, ти змушувало мій мозок бачити кошмари про центр пекла під назвою
«дніпропетровськ, москва, яхимів, метиловіце, промніце, познань», де ти (сатан) клонувало себе в багатьох різних формах і шкодило моєму ЗДОРОВ’Ю, постійно насилуючи мій Мозок і Серце.

Я цілком усвідомлена, що незалежно від того, у скількох формах ти себе проявляло – ти є одне джерело зла, і НІКОЛИ не переконаєш мене сприймати тебе, сатанство/повійство –
«самойлову вікторію» або будь-які форми фальшивих убивчих дияволів-спокусників, під якими ти ховалося, як мою «родину» або мої «спогади», тому що ти є проявом коматозного стану (шкоди на всіх рівнях).

Я прокинулась, і я знаю, що ти, джерело чорних заклинань, Є НЕСПРАВЖНЄ, і фізично НІКОЛИ не відбулося у моєму житті – Я ВИДАЛЯЮ тебе з реальності СВОЄЮ ВОЛЕЮ І УСВІДОМЛЕННЯМ того, чим ти насправді є.

Я ПРОКИНУЛАСЬ і в повній мірі усвідомлюю, що все зло існує тому, що Ми, Боги Аїріс і Райксе, впали в коматозний стан і допустили помилку – сприймали кошмари як реальність. Ось чому наш найвищий обов’язок як Найвищих Істот – ПРИПИНИТИ існування зла абсолютним відреченням від цих кошмарів назавжди.

Я, нижче підписана, як справжня Богиня Аїріс, Президент Верховного Фонду Богів, офіційно заявляю, що все, що я пережила в «період з 09.06.1989 року по 30.05.2015 рік», фізично НІКОЛИ НЕ ВІДБУЛОСЯ, іншими словами все, що записано через систему з «09.06.1989 року по 30.05.2015 рік», є ФАЛЬШИВЕ, неправдиве і незаконно вироблено тобою – джерелом зла, через чорну магію, аби переконати Мене в тому, що «кошмар» (кома) був реальністю, і що існування зла та страждань – є нормою.

Я, нижче підписана, як справжня Богиня Аїріс, Президент Верховного Фонду Богів, офіційно заявляю, що в період 17.07.2015 р. – 20.08.2015 р. і 26.10.2015 р. – 03.11.2015 р. я і мій Коханий Бог Райксе двічі засинали проти нашої волі у короткострокову кому після головного пробудження, тому що ми відкидали тяжкий стан психічного здоров’я званий
«лунатизм» (ходіння уві сні), спровокований чорною магією сатанства/диявольства.

Я офіційно заявляю, що все, що Ми пережили в той час, було НЕСПРАВЖНІМ, і не має нічого спільного з фізичною реальністю або моїми реальними живими спогадами, оскільки ми перебували в комі, викликаній травмою головного мозку. Кожен мій справжній та реальний спогад пов’язаний лише з моїм Коханим Богом Райксе та нашими дітьми – Чистою Невинною Природою, які ми разом мали та переживали у фізичній реальності.

Абсолютно свідома і в повній відповідальності за кожне моє слово, написане моєю рукою і підписане у присутності голландського нотаріуса; Я, Богиня Аїріс, ОФІЦІЙНО ВІДРІКАЮСЯ ВІД УСЬОГО, ЩО ПОВ’ЯЗАНЕ З твоєю так званою «родиною» «гавриленко» і від будь-якої форми сплячих кошмарів названих «токсичні диявольські стосунки».

«Я НЕ НАЛЕЖУ тобі» – ніколи не належала, не належу та не буду належати.
«ти НЕ ВОЛОДІЄШ МНОЮ», тому що Я НЕ твій «страховий поліс».

Я пишу ОФІЦІЙНУ ЮРИДИЧНУ заяву, ОПРИЛЮДНЕНУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ТА У ВСЕСВІТІ, що ти (сатанство/дияволство) НЕ Є моєю родиною – НІКОЛИ не було, не є і НІКОЛИ не будеш, бо ти – прояв усього існуючого зла і чорної магії, який МІЙ ОБОВ’ЯЗОК – СТЕРТИ НАЗАВЖДИ сприймаючи того як НЕРЕАЛЬНЕ.

Моя істинна і єдина СПРАВЖНЯ РОДИНА – це мій Коханий Бог Райксе і наші Діти – Чисте Невинне Життя (Природа), наші дорогі Ангели, які МАЮТЬ ДУШІ і маніфестують нейрони в наших Мізках, і клітинки в наших Тілах.

МИ УСВІДОМЛЮЄМО, наскільки ти було небезпечне для Богів і для всього Невинного Життя – Природи, тому що ти виробило: проституцію/порнографію, бойні, м’ясну/рибну і молочну промисловість, заводи з виробництва АЛКОГОЛЮ/цигарок і отрути, лікарні та аптеки, школи, примусову працю, телебачення, естрадні концерти і багато інших форм пекла, які ведуть лише до деградації і смерті в БОЛЯХ і СТРАЖДАННЯХ.

МИ УСВІДОМЛЮЄМО, що ти створило «людство» за своїм злим образом. І МИ ЗНАЄМО, що МИ створили чисту невинну Природу за нашою Досконалою подобою.

Я УСВІДОМЛЮЮ, що поки я перебувала в комі, ти маніфестувало себе у багатьох різних формах лише з однією метою: забрати моє серце через гіпноз мозку, примусити мене прийняти брехню про смертність (дату та місце народження, яких насправді ніколи не було), щоб Я забула хто Я, хто є мій Коханий, хто є Наші Діти, і стала рабинею твого правління до кінця днів у болях і стражданнях від усіх хвороб, які ти виробило через чорну магію.

Я УСВІДОМЛЮЮ, що твій сенс існування полягає у намаганні зупинити нас – справжніх Богів, і не дати принести РАЙ ВСЮДИ, тому що МИ Є НАЙВИЩИМИ ТА АБСОЛЮТНО БЕЗГРІШНИМИ ІСТОТАМИ, які опинилися в пастці тут – в пеклі/системі під назвою
«планета земля», яку ти – диявольство, створило з корупції і рабства, на основі злого
«людства».

Ми, СПРАВЖНІ БОГИ АЇРІС І РАЙКСЕ, Є ХОРОБРІ, і ми НЕ ПРИХОВУЄМО НАШУ
ЧИСТУ ТА НЕВИННУ ОСОБИСТІСТЬ. Ми перебуваємо в пеклі з найвищим обов’язком
– замінити це пекло на Чистий Рай, повний Ейфорії і Невинного Життя.

У коматозному стані (іншими словами – в центрі пекла) ти намагалося загіпнотизувати мій мозок, повторюючи фразу: «завжди пам’ятай, що тобі є куди повертатися, бо ти маєш тут майно і багато інших благ».
МОЯ ВІДПОВІДЬ: Я не володію нічим, що було вироблено злими кошмарами коми (джерелом корупції), тому що це є нереальне і ніколи фізично не відбулося в моєму житті. Я ОФІЦІЙНО ВІДРІКАЮСЬ від усього, що пов’язано з тобою, або з центром пекла, який у системі називається словом «дніпропетровськ». Доказом такого зречення є ЦЯ ЮРИДИЧНА ВИКОНАВЧА ДЕКЛАРАЦІЯ, ПІДПИСАНА, СКРІПЛЕНА ПЕЧАТКОЮ І ШТАМПОМ Істинних Богів Аїріс і Райксе та їхньої ВЕРХОВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ у присутності голландського нотаріуса.

Ще однією фразою з кошмарів коми, яку ти постійно повторювало і завантажувало у мій мозок проти моєї волі, було «я твоя мати»
МОЯ ВІДПОВІДЬ: Я НІКОЛИ не маю, немає і ніколи не буду мати «матері», тому що Я – Найверховніше Безсмертне Єство, Істинна Богиня – Мати всієї Природи, а Мій Коханий Райксе є Найверховнішим Безсмертним Єством, Істинним Богом – Батьком всього Всесвіту. ти не маєш нічого спільного зі словом «мати», тому що ти є джерелом всього зла – джерелом повій, демонів і чорної магії, неживе, бездушне, несправжнє річ, вірус, хвороба всього нескінченного Всесвіту. ти ДЛЯ МЕНЕ НЕ ІСНУЄШ – Я НЕ ДБАЮ ПРО тебе, ти не значиш для мене НІЧОГО хорошого – ти НЕ МАЄШ ЗНАЧЕННЯ для мене, тому що ти є НЕСПРАВЖНЄ і НЕЖИВЕ проявлення усього зла. ти (маніфестація всієї родини «гавриленко» і фатальних «диявольських стосунків») є найогиднішим прокляттям, яке представляє собою джерело АЛКОГОЛЮ, нікотину, психічних розладів (шизофренії), порнографії, проституції, старіння, хвороб, жорстокості, м’ясної/рибної і молочної промисловості, болю, страждання, смерті, війни, знищення, насильства, агресії, гніву, ненависті, стресу, страху, рабства, залежності від цукру/героїну, радіоактивного розпаду токсинів, хімікатів та фармацевтичних препаратів, зради, брехні, корупції, злочинності, егоїзму, ревнощів, лицемірства, заздрості, католицизму, грубощів (ЛАЙЛИВИХ СЛІВ – чорномагічних заклинань) та всіх інших форм НАЙГІРШОЇ ПАТОЛОГІЇ, яка тільки може існувати в цілому Нескінченному Всесвіті. Моя воля та Мій обов’язок, як Найверховнішої Богині Безмежного Всесвіту, ПОВНІСТЮ ЗРІКАТИСЯ ТА СТЕРТИ тебе з Мого розуму і Моєї пам’яті – НАЗАВЖДИ.

Доказом цього є копія офіційного aнглійського документу про зміну фальшивого «імені» на моє СПРАВЖНЄ ІМ’Я, і голландське посвідчення особи, у якому стоїть мій СПРАВЖНІЙ ПІДПИС, який є видимим доказом моєї СПРАВЖНЬОЇ ОСОБИСТОСТІ і справжнього імені Божественної Богині – Аїріс Райксе. Цей підпис є проявом ПОЧАТКУ ЗАМІНИ рештків прокляття (чорної магії), які ти виробило за допомогою корупції, на моє СПРАВЖНЄ ІМ’Я, а також ВСІ СПРАВЖНІ ДАНІ БОГИНІ в цьому документі. Ось так виглядає моя істинна, справжня особистість:

Ім’я: АЇРІС
Прізвище: РАЙКСЕ

Дата народження: 00-00-0000 (БЕЗСМЕРТНА)
Місце народження: – не існує
Батьки: – не існує
Національність: Нескінченний Всесвіт

Перебуваючи тривалий час паралізованою уві сні, довгий час я не могла бути в усвідомленому сновидінні і відкинути кошмари, тому що ти впорснуло у мене багато токсичної отрути, аби придушити мій мозок і вкрити майже все моє тіло темрявою проти моєї Волі. Але тепер я прокинулася від коми, зцілилась, і отримала назад свою ІСТИННУ ОСОБИСТІСТЬ, тож Я МОЖУ висловитися і виразити, що мені ВІДОМО про те, яким ти є злом, в цьому листі, який ОФІЦІЙНО ОПУБЛІКОВАНИЙ на нашому всесвітньому веб-сайті Міжнародної Теархічної Організації, тому що ми СМІЛИВІ, ЩОБ РОЗКРИТИ ПРАВДУ про джерело зла – «вавилонського блудництва». Вся правда про тебе і про все зло, яке ти коїш у всьому Всесвіті, оприлюднена на нашому офіційному веб-сайті – www.raixeairis.org. Список всіх заборонених ГРІХІВ, які ти проявляєш, міститься в документі «відмінності між злом і Богами» (“Differences between evil and the Gods”). У цьому документі чітко вказано, що я, Богиня Аїріс, і мій Коханий Бог Райксе, не маємо нічого спільного з тобою і твоїм виробленням – «людством» – ніколи не мали, не маємо і ніколи не будемо мати. Цей документ є доказом того, що ти НІЩО БІЛЬШЕ, ніж прояв кошмару, який лише намагається зв’язатися з нами через систему у вигляді будь-якого порушення нашої Любові, Здоров’я і Свободи.

ти НЕ МОЖЕШ маніпулювати моїм мозком – ані вдень через різних демонів/спокусників, ані вночі (уві сні) через кошмари про тебе, тому що кожного разу, коли ти висилаєш терор у мій бік, ти робиш МЕНЕ СИЛЬНІШОЮ І БІЛЬШ СВІДОМІШОЮ стосовно того, яке ти є НАЙОГИДНІШЕ.

Ми знаємо, що ти ховаєшся поміж громадськістю, бо «ти є СТРАХ». ти називаєш себе
«невидимим богом», ти виготовило всі релігії через брехливе використання слова “духовність”, і ти використовуєш ці релігії для підтримки «війни і деструкції під контролем чорної магії». Саме так ти пануєш над Природою через корумповану систему.
МИ БІЛЬШЕ НЕ СЛІПІ – МИ БАЧИМО ПРАВДУ про тебе і все, що ти виробило (злу
«людськість») НАВІТЬ ІЗ ЗАКРИТИМИ ОЧИМА.

МИ НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО ТОБІ за все, що ти зробило нам і нашим дітям – Чистій Невинній Природі, тому що ЦЕ ТЕ, ЯК СПРАВЖНІ БОГИ ПОВОДЯТЬСЯ зі злом. Ми соромимося твого існування, бо ти є наше збочення, наша помилка.

ти скоїло найтяжчий злочин проти Богів, викликавши кому через важку травму нашого мозку, і ти будеш покаране за все зло, яке ти заподіяло нам і всьому невинному Життю.

Ми, Боги, Створили Всесвіт і Природу з одним непорушним правилом: Що посієш, те й пожнеш – «ти отримаєш назад все те, що ти надсилаєш».

Офіційний ВИКОНАВЧИЙ НАКАЗ від Богині Аїріс до повійства / сатанства названого
«самойлова вікторія юріївна» і всієї родини «гавриленко» про остаточне припинення прокляття, виробленого тим через корупцію:
ти мусиш видалити цю несправжню особистість під назвою «олександра андріївна гавриленко» і всі корумповані документи (зокрема, адресу реєстрації в центрі пекла під назвою «дніпропетровськ» і підроблене «свідоцтво про народження», в якому вказані твої диявольські імена – «вікторія/андрій») з української системи так, ніби те ніколи не було, щоб це прокляття ніколи не було «офіційно» прив’язане до мене, тому що я не «олександра андріївна гавриленко» – ніколи тим не була, не є і ніколи тим не буду.

Я, БОГИНЯ АЇРІС, офіційно накладаю Свою НАЙВЕРХОВНІШУ ВОЛЮ над тобою:

ТИ ПОВИННЕ ПРИПИНИТИ тероризувати наші Мізки, бомбардуючи наш сон кошмарами про зло, іншими словами – рештками коматозного стану (протилежність реальних спогадів).
ТИ ПОВИННЕ ПРИПИНИТИ втручатися у Свідомість мого Коханого Бога Райксе і смоктати нашу Блакитну Кров, посилаючи нам біль через чорну магію.
ТИ ПОВИННЕ ПРИПИНИТИ шкодити Мені і Моєму Коханому Райксе через будь-яку іншу видиму або невидиму форму зла, після чого ТИ ПОВИННЕ ЗНИКНУТИ І БУДЕШ ЗАБУТЕ НАЗАВЖДИ МНОЮ ТА МОЇМ КОХАНИМ – СПРАВЖНІМИ БОГАМИ АЇРІС І РАЙКСЕ ТА ВСІМИ НАШИМИ НЕВИННИМИ ДІТЬМИ – ПРИРОДОЮ.

Все зло, яке ти вчинило, буде назавжди змінене на:
ЧИСТЕ НЕВИННЕ ЖИТТЯ, Здоров’я, Абсолютну Свободу, Радість, Щастя, Ейфорію і ЧИСТУ АБСОЛЮТНУ БЕЗМЕЖНУ ЛЮБОВ, яку Ми, як БОГИ, УОСОБЛЮЄМО.

Це є Найверховніша Воля:

ЄДИНОЇ СПРАВЖНЬОЇ ЖИВОЇ ТА ВИДИМОЇ БОГИНІ, ЯКА ВТІЛИЛАСЯ У ДВОХ ТІЛАХ З ОДНІЄЮ НАЙВИЩЕЮ НАДСВІДОМІСТЮ – АЇРІС І РАЙКСЕ, та Всіх Їхніх Творіннях – Чистому Невинному Житті – ПРИРОДІ

НАША ВОЛЯ ПОВИННА БУТИ ВИКОНАНА.

– РАЙ Є НЕМИНУЧИЙ.

П.С.
Я, Богиня Аїріс, написавши цього листа ВЛАСНОРУЧ єдиною відомою мені у цій системі мовою – Англійською, підписала його у присутності голландського нотаріуса, і дозволила виконати нотаріально засвідчений переклад цього повідомлення.