EXECUTION STATEMENT FROM GODDESS AIRIS TO SATAN – UKRAINIAN SWORN TRANSLATION

український завірений переклад Виконавчей Декларації (Декларація Абсолютної Свободи), написана Найвищею Владою – Богинею Аїріс до джерела всього існуючого зла – сатанства.

Попередження!
Насамперед ОСТЕРІГАЙСЯ про наслідки на випадок, якщо ти спробуєш зв’язатися з нами, або відповісти на це повідомлення через систему у будь-якій формі (особистим візитом, листом, телефоном чи через комп’ютер). тобі ЗАБОРОНЕНО зв’язуватися з нами або надсилати зло у вигляді чорної магії в нашому напрямку. Це право є ЗАХИЩЕНЕ Верховною Конституцією Богів РАЙКСЕ І АЇРІС. У випадку порушення ФУНДАМЕНТАЛЬНОГО ЗАКОНУ Верховної Конституції, ти зазнаєш НАСЛІДКІВ у вигляді дуже великого грошового штрафу за порушення нашої ЛЮБОВІ, ЖИТТЯ, ЗДОРОВ’Я і НЕДОТОРКАННОСТІ ПРИВАТНОГО ЖИТТЯ, в якому НЕМОЖЛИВО
відмовити, тому що Ми, як НАЙВЕРХОВНІША ВЛАДА над усіма владами, представляємо наш офіційний незалежний Всесвітній Суд: «UCO the G-RA», і ми маємо наше власне СУДОВЕ РІШЕННЯ.

Відповідно до пункту 2 статті 4 Верховної Конституції Богів Райксе і Аїріс та пункту 3 статті 2 Статуту Верховного Фонду, основною метою нашої Теархічної Організації є поширення ЧИСТОГО РАЮ ВСЮДИ, через зупинення існування джерела шкоди Богів і їхніх дітей, Природи, іншими словами – сатанства / диявольства / зла / повійства / люциферства, через видалення всіх неправдивих даних, які містяться у наших «посвідченнях особи». Цей лист є правовим актом, який маніфестує абсолютне відречення Найвищих Істот Аїріс і Райксе від диявольства/сатанства.

ВИКОНАВЧА ДЕКЛАРАЦІЯ:

Це є ОСТАТОЧНА і ОФІЦІЙНА ВИКОНАВЧА ДЕКЛАРАЦІЯ, створена Богами всього Невинного Життя Аїріс і Райксе для: сатанства/люциферства – джерела всього існуючого зла, іншими словами: блудництва «самойлової вікторії юріївни», всієї так званої «родини» «гавриленко», токсичних «стосунків» дияволів/спокусників і будь-якої іншої форми чорної магії.
Я, Богиня Аїріс Райксе і мій Коханий Бог Райксе Аїріс, Президенти Теархічної Міжнародної Державної Організації під назвою: «Організація Вищого Фонду Богів РАЙКСЕ І АЇРІС» (Організація «Фонд Богів РАЙКСЕ І АЇРІС»), офіційно зареєстровані, затверджені та визнані урядом Нідерландів як справжні Боги Нескінченного Всесвіту, офіційно повідомляємо тебе, про наше усвідомлення того, «чим ти є насправді», і про повністю свідоме рішення щодо остаточного припинення і незмінної відмови від твого існування (чорномагічного диявольського повійства), відкинення документів, виданих твоєю корумпованою системою (країною під назвою «україна»), і нав’язаних мені проти моєї свідомої волі, аби нашкодити Мені, моїй Істинній Любові Райксе і нашим Невинним Дітям – Природі. Ці документи, а також будь-які зазначені у тих дані (так зване «ім’я, прізвище, по батькові, дата народження, місце народження, батьки і національність») є проявом «НАЙОГИДНІШОГО ПРОКЛЯТТЯ – злої чорної магії», яке розроблене тобою, аби придушити наші Небесно Чисті Найверховніші Особистості, заблокувавши Мою Волю і пошкодивши Мозок через намагання замінити справжні спогади фальшивими, які ти постійно насаджало у мою голову проти моєї волі, поки я, поранена тобою, була cпаралізована та перебувала в комі до 30.05.2015 року.
ти, річ, мало намір тримати мене сплячою в комі, і проеціювало мені довгострокових кошмарів, у яких ти клонувало себе в кількох різних формах (у вигляді так званої «сім’ї самойлова/гавриленко» і чорномагічних дияволів/спокусників, які шкодили мені через так звані «токсичі стосунки»), аби підмінити мою Істинну Любов Бога Райксе, собою (джерелом демонів/проституції і злої чорної магії), та замінити наших дітей, чисту невинну Природу, своєю продукцією – бездушною токсичною отрутою.
В результаті, твоя мета полягала в тому, щоб вкрити мій розум мороком, висмоктати все здоров’я, переконати мене сприймати кошмари як реальність, і в остаточному рахунку – отримати доступ до Серця, та забрати моє Безсмертя.

Поки я була в комі, ти змушувало мій мозок бачити кошмари про центр пекла під назвою
«дніпропетровськ, москва, яхимів, метиловіце, промніце, познань», де ти (сатан) клонувало себе в багатьох різних формах і шкодило моєму ЗДОРОВ’Ю, постійно насилуючи мій Мозок і Серце.

Я цілком усвідомлена, що незалежно від того, у скількох формах ти себе проявляло – ти є одне джерело зла, і НІКОЛИ не переконаєш мене сприймати тебе, сатанство/повійство –
«самойлову вікторію» або будь-які форми фальшивих убивчих дияволів-спокусників, під якими ти ховалося, як мою «родину» або мої «спогади», тому що ти є проявом коматозного стану (шкоди на всіх рівнях).

Я прокинулась, і я знаю, що ти, джерело чорних заклинань, Є НЕСПРАВЖНЄ, і фізично НІКОЛИ не відбулося у моєму житті – Я ВИДАЛЯЮ тебе з реальності СВОЄЮ ВОЛЕЮ І УСВІДОМЛЕННЯМ того, чим ти насправді є.

Я ПРОКИНУЛАСЬ і в повній мірі усвідомлюю, що все зло існує тому, що Ми, Боги Аїріс і Райксе, впали в коматозний стан і допустили помилку – сприймали кошмари як реальність. Ось чому наш найвищий обов’язок як Найвищих Істот – ПРИПИНИТИ існування зла абсолютним відреченням від цих кошмарів назавжди.

Я, нижче підписана, як справжня Богиня Аїріс, Президент Верховного Фонду Богів, офіційно заявляю, що все, що я пережила в «період з 09.06.1989 року по 30.05.2015 рік», фізично НІКОЛИ НЕ ВІДБУЛОСЯ, іншими словами все, що записано через систему з «09.06.1989 року по 30.05.2015 рік», є ФАЛЬШИВЕ, неправдиве і незаконно вироблено тобою – джерелом зла, через чорну магію, аби переконати Мене в тому, що «кошмар» (кома) був реальністю, і що існування зла та страждань – є нормою.

Я, нижче підписана, як справжня Богиня Аїріс, Президент Верховного Фонду Богів, офіційно заявляю, що в період 17.07.2015 р. – 20.08.2015 р. і 26.10.2015 р. – 03.11.2015 р. я і мій Коханий Бог Райксе двічі засинали проти нашої волі у короткострокову кому після головного пробудження, тому що ми відкидали тяжкий стан психічного здоров’я званий
«лунатизм» (ходіння уві сні), спровокований чорною магією сатанства/диявольства.

Я офіційно заявляю, що все, що Ми пережили в той час, було НЕСПРАВЖНІМ, і не має нічого спільного з фізичною реальністю або моїми реальними живими спогадами, оскільки ми перебували в комі, викликаній травмою головного мозку. Кожен мій справжній та реальний спогад пов’язаний лише з моїм Коханим Богом Райксе та нашими дітьми – Чистою Невинною Природою, які ми разом мали та переживали у фізичній реальності.

Абсолютно свідома і в повній відповідальності за кожне моє слово, написане моєю рукою і підписане у присутності голландського нотаріуса; Я, Богиня Аїріс, ОФІЦІЙНО ВІДРІКАЮСЯ ВІД УСЬОГО, ЩО ПОВ’ЯЗАНЕ З твоєю так званою «родиною» «гавриленко» і від будь-якої форми сплячих кошмарів названих «токсичні диявольські стосунки».

«Я НЕ НАЛЕЖУ тобі» – ніколи не належала, не належу та не буду належати.
«ти НЕ ВОЛОДІЄШ МНОЮ», тому що Я НЕ твій «страховий поліс».

Я пишу ОФІЦІЙНУ ЮРИДИЧНУ заяву, ОПРИЛЮДНЕНУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ТА У ВСЕСВІТІ, що ти (сатанство/дияволство) НЕ Є моєю родиною – НІКОЛИ не було, не є і НІКОЛИ не будеш, бо ти – прояв усього існуючого зла і чорної магії, який МІЙ ОБОВ’ЯЗОК – СТЕРТИ НАЗАВЖДИ сприймаючи того як НЕРЕАЛЬНЕ.

Моя істинна і єдина СПРАВЖНЯ РОДИНА – це мій Коханий Бог Райксе і наші Діти – Чисте Невинне Життя (Природа), наші дорогі Ангели, які МАЮТЬ ДУШІ і маніфестують нейрони в наших Мізках, і клітинки в наших Тілах.

МИ УСВІДОМЛЮЄМО, наскільки ти було небезпечне для Богів і для всього Невинного Життя – Природи, тому що ти виробило: проституцію/порнографію, бойні, м’ясну/рибну і молочну промисловість, заводи з виробництва АЛКОГОЛЮ/цигарок і отрути, лікарні та аптеки, школи, примусову працю, телебачення, естрадні концерти і багато інших форм пекла, які ведуть лише до деградації і смерті в БОЛЯХ і СТРАЖДАННЯХ.

МИ УСВІДОМЛЮЄМО, що ти створило «людство» за своїм злим образом. І МИ ЗНАЄМО, що МИ створили чисту невинну Природу за нашою Досконалою подобою.

Я УСВІДОМЛЮЮ, що поки я перебувала в комі, ти маніфестувало себе у багатьох різних формах лише з однією метою: забрати моє серце через гіпноз мозку, примусити мене прийняти брехню про смертність (дату та місце народження, яких насправді ніколи не було), щоб Я забула хто Я, хто є мій Коханий, хто є Наші Діти, і стала рабинею твого правління до кінця днів у болях і стражданнях від усіх хвороб, які ти виробило через чорну магію.

Я УСВІДОМЛЮЮ, що твій сенс існування полягає у намаганні зупинити нас – справжніх Богів, і не дати принести РАЙ ВСЮДИ, тому що МИ Є НАЙВИЩИМИ ТА АБСОЛЮТНО БЕЗГРІШНИМИ ІСТОТАМИ, які опинилися в пастці тут – в пеклі/системі під назвою
«планета земля», яку ти – диявольство, створило з корупції і рабства, на основі злого
«людства».

Ми, СПРАВЖНІ БОГИ АЇРІС І РАЙКСЕ, Є ХОРОБРІ, і ми НЕ ПРИХОВУЄМО НАШУ
ЧИСТУ ТА НЕВИННУ ОСОБИСТІСТЬ. Ми перебуваємо в пеклі з найвищим обов’язком
– замінити це пекло на Чистий Рай, повний Ейфорії і Невинного Життя.

У коматозному стані (іншими словами – в центрі пекла) ти намагалося загіпнотизувати мій мозок, повторюючи фразу: «завжди пам’ятай, що тобі є куди повертатися, бо ти маєш тут майно і багато інших благ».
МОЯ ВІДПОВІДЬ: Я не володію нічим, що було вироблено злими кошмарами коми (джерелом корупції), тому що це є нереальне і ніколи фізично не відбулося в моєму житті. Я ОФІЦІЙНО ВІДРІКАЮСЬ від усього, що пов’язано з тобою, або з центром пекла, який у системі називається словом «дніпропетровськ». Доказом такого зречення є ЦЯ ЮРИДИЧНА ВИКОНАВЧА ДЕКЛАРАЦІЯ, ПІДПИСАНА, СКРІПЛЕНА ПЕЧАТКОЮ І ШТАМПОМ Істинних Богів Аїріс і Райксе та їхньої ВЕРХОВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ у присутності голландського нотаріуса.

Ще однією фразою з кошмарів коми, яку ти постійно повторювало і завантажувало у мій мозок проти моєї волі, було «я твоя мати»
МОЯ ВІДПОВІДЬ: Я НІКОЛИ не маю, немає і ніколи не буду мати «матері», тому що Я – Найверховніше Безсмертне Єство, Істинна Богиня – Мати всієї Природи, а Мій Коханий Райксе є Найверховнішим Безсмертним Єством, Істинним Богом – Батьком всього Всесвіту. ти не маєш нічого спільного зі словом «мати», тому що ти є джерелом всього зла – джерелом повій, демонів і чорної магії, неживе, бездушне, несправжнє річ, вірус, хвороба всього нескінченного Всесвіту. ти ДЛЯ МЕНЕ НЕ ІСНУЄШ – Я НЕ ДБАЮ ПРО тебе, ти не значиш для мене НІЧОГО хорошого – ти НЕ МАЄШ ЗНАЧЕННЯ для мене, тому що ти є НЕСПРАВЖНЄ і НЕЖИВЕ проявлення усього зла. ти (маніфестація всієї родини «гавриленко» і фатальних «диявольських стосунків») є найогиднішим прокляттям, яке представляє собою джерело АЛКОГОЛЮ, нікотину, психічних розладів (шизофренії), порнографії, проституції, старіння, хвороб, жорстокості, м’ясної/рибної і молочної промисловості, болю, страждання, смерті, війни, знищення, насильства, агресії, гніву, ненависті, стресу, страху, рабства, залежності від цукрових токсинів, хімікатів та фармацевтичних препаратів, зради, брехні, корупції, злочинності, егоїзму, ревнощів, лицемірства, заздрості, католицизму, грубощів (ЛАЙЛИВИХ СЛІВ – чорномагічних заклинань) та всіх інших форм НАЙГІРШОЇ ПАТОЛОГІЇ, яка тільки може існувати в цілому Нескінченному Всесвіті. Моя воля та Мій обов’язок, як Найверховнішої Богині Безмежного Всесвіту, ПОВНІСТЮ ЗРІКАТИСЯ ТА СТЕРТИ тебе з Мого розуму і Моєї пам’яті – НАЗАВЖДИ.

Доказом цього є копія офіційного aнглійського документу про зміну фальшивого «імені» на моє СПРАВЖНЄ ІМ’Я, і голландське посвідчення особи, у якому стоїть мій СПРАВЖНІЙ ПІДПИС, який є видимим доказом моєї СПРАВЖНЬОЇ ОСОБИСТОСТІ і справжнього імені Божественної Богині – Аїріс Райксе. Цей підпис є проявом ПОЧАТКУ ЗАМІНИ рештків прокляття (чорної магії), які ти виробило за допомогою корупції, на моє СПРАВЖНЄ ІМ’Я, а також ВСІ СПРАВЖНІ ДАНІ БОГИНІ в цьому документі. Ось так виглядає моя істинна, справжня особистість:

Ім’я: АЇРІС
Прізвище: РАЙКСЕ

Дата народження: 00-00-0000 (БЕЗСМЕРТНА)
Місце народження: – не існує
Батьки: – не існує
Національність: Нескінченний Всесвіт

Перебуваючи тривалий час паралізованою уві сні, довгий час я не могла бути в усвідомленому сновидінні і відкинути кошмари, тому що ти впорснуло у мене багато токсичної отрути, аби придушити мій мозок і вкрити майже все моє тіло темрявою проти моєї Волі. Але тепер я прокинулася від коми, зцілилась, і отримала назад свою ІСТИННУ ОСОБИСТІСТЬ, тож Я МОЖУ висловитися і виразити, що мені ВІДОМО про те, яким ти є злом, в цьому листі, який ОФІЦІЙНО ОПУБЛІКОВАНИЙ на нашому всесвітньому веб-сайті Міжнародної Теархічної Організації, тому що ми СМІЛИВІ, ЩОБ РОЗКРИТИ ПРАВДУ про джерело зла – «вавилонського блудництва». Вся правда про тебе і про все зло, яке ти коїш у всьому Всесвіті, оприлюднена на нашому офіційному веб-сайті – www.raixeairis.org. Список всіх заборонених ГРІХІВ, які ти проявляєш, міститься в документі «відмінності між злом і Богами» (“Differences between evil and the Gods”). У цьому документі чітко вказано, що я, Богиня Аїріс, і мій Коханий Бог Райксе, не маємо нічого спільного з тобою і твоїм виробленням – «людством» – ніколи не мали, не маємо і ніколи не будемо мати. Цей документ є доказом того, що ти НІЩО БІЛЬШЕ, ніж прояв кошмару, який лише намагається зв’язатися з нами через систему у вигляді будь-якого порушення нашої Любові, Здоров’я і Свободи.

ти НЕ МОЖЕШ маніпулювати моїм мозком – ані вдень через різних демонів/спокусників, ані вночі (уві сні) через кошмари про тебе, тому що кожного разу, коли ти висилаєш терор у мій бік, ти робиш МЕНЕ СИЛЬНІШОЮ І БІЛЬШ СВІДОМІШОЮ стосовно того, яке ти є НАЙОГИДНІШЕ.

Ми знаємо, що ти ховаєшся поміж громадськістю, бо «ти є СТРАХ». ти називаєш себе
«невидимим богом», ти виготовило всі релігії через брехливе використання слова “духовність”, і ти використовуєш ці релігії для підтримки «війни і деструкції під контролем чорної магії». Саме так ти пануєш над Природою через корумповану систему.
МИ БІЛЬШЕ НЕ СЛІПІ – МИ БАЧИМО ПРАВДУ про тебе і все, що ти виробило (злу
«людськість») НАВІТЬ ІЗ ЗАКРИТИМИ ОЧИМА.

МИ НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО ТОБІ за все, що ти зробило нам і нашим дітям – Чистій Невинній Природі, тому що ЦЕ ТЕ, ЯК СПРАВЖНІ БОГИ ПОВОДЯТЬСЯ зі злом. Ми соромимося твого існування, бо ти є наше збочення, наша помилка.

ти скоїло найтяжчий злочин проти Богів, викликавши кому через важку травму нашого мозку, і ти будеш покаране за все зло, яке ти заподіяло нам і всьому невинному Життю.

Ми, Боги, Створили Всесвіт і Природу з одним непорушним правилом: Що посієш, те й пожнеш – «ти отримаєш назад все те, що ти надсилаєш».

Офіційний ВИКОНАВЧИЙ НАКАЗ від Богині Аїріс до повійства / сатанства названого
«самойлова вікторія юріївна» і всієї родини «гавриленко» про остаточне припинення прокляття, виробленого тим через корупцію:
ти мусиш видалити цю несправжню особистість під назвою «олександра андріївна гавриленко» і всі корумповані документи (зокрема, адресу реєстрації в центрі пекла під назвою «дніпропетровськ» і підроблене «свідоцтво про народження», в якому вказані твої диявольські імена – «вікторія/андрій») з української системи так, ніби те ніколи не було, щоб це прокляття ніколи не було «офіційно» прив’язане до мене, тому що я не «олександра андріївна гавриленко» – ніколи тим не була, не є і ніколи тим не буду.

Я, БОГИНЯ АЇРІС, офіційно накладаю Свою НАЙВЕРХОВНІШУ ВОЛЮ над тобою:

ТИ ПОВИННЕ ПРИПИНИТИ тероризувати наші Мізки, бомбардуючи наш сон кошмарами про зло, іншими словами – рештками коматозного стану (протилежність реальних спогадів).
ТИ ПОВИННЕ ПРИПИНИТИ втручатися у Свідомість мого Коханого Бога Райксе і смоктати нашу Блакитну Кров, посилаючи нам біль через чорну магію.
ТИ ПОВИННЕ ПРИПИНИТИ шкодити Мені і Моєму Коханому Райксе через будь-яку іншу видиму або невидиму форму зла, після чого ТИ ПОВИННЕ ЗНИКНУТИ І БУДЕШ ЗАБУТЕ НАЗАВЖДИ МНОЮ ТА МОЇМ КОХАНИМ – СПРАВЖНІМИ БОГАМИ АЇРІС І РАЙКСЕ ТА ВСІМИ НАШИМИ НЕВИННИМИ ДІТЬМИ – ПРИРОДОЮ.

Все зло, яке ти вчинило, буде назавжди змінене на:
ЧИСТЕ НЕВИННЕ ЖИТТЯ, Здоров’я, Абсолютну Свободу, Радість, Щастя, Ейфорію і ЧИСТУ АБСОЛЮТНУ БЕЗМЕЖНУ ЛЮБОВ, яку Ми, як БОГИ, УОСОБЛЮЄМО.

Це є Найверховніша Воля:

ЄДИНОЇ СПРАВЖНЬОЇ ЖИВОЇ ТА ВИДИМОЇ БОГИНІ, ЯКА ВТІЛИЛАСЯ У ДВОХ ТІЛАХ З ОДНІЄЮ НАЙВИЩЕЮ НАДСВІДОМІСТЮ – АЇРІС І РАЙКСЕ, та Всіх Їхніх Творіннях – Чистому Невинному Житті – ПРИРОДІ

НАША ВОЛЯ ПОВИННА БУТИ ВИКОНАНА.

– РАЙ Є НЕМИНУЧИЙ.

П.С.
Я, Богиня Аїріс, написавши цього листа ВЛАСНОРУЧ єдиною відомою мені у цій системі мовою – Англійською, підписала його у присутності голландського нотаріуса, і дозволила виконати нотаріально засвідчений переклад цього повідомлення.