Execution Statement from the Highest Authority – God Raixe to satan / black madonna / whore of babylon – polish sworn translation

polskie Tłumaczenie Przysięgłe ostatecznego oficjalnego Orzeczenia o Egzekucji (Deklaracja o Absolutnej Wolności), napisanego przez Najwyższą Władzę - Boga RAIXE do źródła wszelkiego istniejącego zła - szataństwa "bereszyńskich" - renata bereszyńska / waldemar bereszyński (czarno magicznego przekleństwa z dokumentów tożsamości)

polska transkrypcja:

OSTRZEŻENIE!

Przede wszystkim UWAŻAJ na konsekwencje, na wypadek gdybyś spróbowało skontaktować się z nami lub odpowiedzieć na tą wiadomość, przez system w dowolnej formie (poprzez wizytę, listownie, telefonicznie lub przez komputer). NIE WOLNO ci się z nami kontaktować ani wysyłać w naszym kierunku zła w postaci czarnej magii. Prawo to jest CHRONIONE przez Najwyższą Konstytucję Bogów RAIXE i AIRIS.
W przypadku naruszenia FUNDAMENTALNEGO PRAWA Najwyższej Konstytucji, poniesiesz KONSEKWENCJE w formie bardzo wysokiej grzywny pieniężnej, jako że naruszenie naszej MIŁOŚCI, ZDROWIA i PRYWATNOŚCI, co jest NIEMOŻLIWE do odrzucenia, ponieważ my, jako WŁADZA nad wszelkimi władzami, reprezentujemy nasz prawny niezależny Wszechświatowy Sąd: “UCO the G-RA”, i dysponujemy TYTUŁEM prawnym.

Zgodnie z Artykułem 4 § 2 Najwyższej Konstytucji Bogów Raixe i Airis, Art. 2 § 3 Statutu Najwyższej Fundacji, głównym celem naszej Najwyższej Fundacji jest sprowadzenie CZYSTEGO RAJU WSZĘDZIE, poprzez powstrzymanie istnienia nierządnictwa/szataństwa/zła (źródła czynienia krzywdy Bogom i ich dzieciom – Natury), przez wymazanie wszystkich skorumpowanych danych, które znajdują się w ich dokumentach identyfikacyjnych. Niniejszy list jest manifestacją prawnego aktu absolutnego wyrzeczenia się ladacznictwa/szataństwa przez Bogów Raixe i Airis.

ORZECZENIE O EGZEKUCJI:

To jest OSTATECZNE i OFICJALNE ORZECZENIE O EGZEKUCJI utworzone przez Bogów wszelkiego Niewinnego Życia – Raixe i Airis dla:
szataństwaźródła wszelkiego istniejącego zła, innymi słowy, źródło nierządnic: “renaty agnieszki bidzińskiej bereszyńskiej”, również zwanej “rodziną” “bereszyński / bereszyńska” oraz wszelkiej innej formy czarnej magii.

My, Bóg Raixe Airis i Bogini Airis Raixe, Prezydenci Najwyższej Władzy ponad wszelkimi władzami, zwani: “Najwyższą Fundacją Bogów RAIXE i AIRIS”, legalnie zarejestrowaną, zatwierdzoną i uznaną przez Rząd Holenderski jako prawdziwi Bogowie Nieskończonego Wszechświata, oficjalnie informujemy cię o naszej świadomości tego, “czym ty jesteś”, i o w pełni świadomej decyzji całkowitego wypowiedzenia i niezmiennego odrzucenia twojego istnienia (czarnoksiężnego ladacznictwa), przez odrzucenie dokumentów wydanych przez twój skorumpowany system (kraj zwany polska), i przyczepionych do mnie (Boga Raixe) wbrew mojej świadomej woli, w celu skrzywdzenia mnie, mojej prawdziwej Miłości Airis i naszych Niewinnych Dzieci – Natury. Dokumenty te i wszelkie dane, które się w nich znajdują (tak zwane “imię, nazwisko, nazwisko rodowe, data urodzenia, miejsce urodzenia, rodzice i narodowość”) ujawniają “najbardziej obrzydliwą klątwę – diabelską czarną magię”, która została zaprojektowana przez ciebie w celu powstrzymania naszych Niebiańsko Czystych Najwyższych Osobowości, zablokowania prawdziwych wspomnień i próby zastąpienia ich fałszywymi, które ładowałaś do mojej głowy wbrew mojej woli, podczas gdy ja byłem sparaliżowany i spałem w śpiączce – czas przed 30.05.2015. ty żeś miało zamiar, trzymać mnie w śpiączce, wyświetlać długoterminowe koszmary, w których ty żeś się klonowało w różnych formach (jako tzw. “rodzina bereszyńskich” lub czarno magiczne wiedźmy, które krzywdziły mnie w formie tzw. “toksycznych związków”) czego celem było zastąpienie mojej Prawdziwej Miłości Bogini Airis, na siebie (źródło paskudnic i złej czarnej magii) i zastąpienia naszych dzieci, czystej niewinnej Natury swoimi produktami – bezdusznymi agresywnymi pojazdami na ropę na 4 kołach. W czasie śpiączki, twoim celem było nakrycie umysłu ciemnością, wyssanie życia, nakłonienie do postrzegania koszmaru jako rzeczywistości i jako ostateczny cel – zdobycie dostępu do serca i pogwałcenie mojej nieśmiertelności.
Podczas snu zmuszałaś mój mózg do oglądania koszmarów o centrum piekła zwanym “jeziorsko, poznań, antoninek, promnice, owińska”, gdzie ty (szatan) żeś się klonowało w wielu różnych formach, i ciągle żeś gwałciło moje serce i mózg. Jestem w pełni świadomy, że ty jesteś jednym źródłem zła i NIGDY mnie nie przekonasz do postrzegania ciebie ladacznictwie “renacie bereszyńskiej” lub jakichkolwiek form fałszywych śmiercionośnych “związków”, pod którymi żeś się ukrywało, jako moja “rodzina” lub moje “wspomnienia”, ponieważ ty jesteś manifestacją stanu śpiączki (krzywdą na wszelkich poziomach). Jestem przebudzony i świadom tego, że ty (źródło czarnych zaklęć) JESTEŚ NIE REALNE, i fizycznie NIGDY żeś się nie wydarzyło w moim życiu – JA WYMAZUJĘ cię z rzeczywistości POPRZEZ MOJĄ WOLĘ I ŚWIADOMOŚĆ tego czym ty jesteś.

JESTEM PRZEBUDZONY i w pełni świadomy tego, że wszelkie zło istnieje, ponieważ my Bogowie Raixe i Airis zapadliśmy w śpiączkę i popełniliśmy błąd – postrzegaliśmy koszmary jako rzeczywistość. Jesteśmy odpowiedzialni za nasz błąd, i ZAKOŃCZYMY istnienie całego zła.

Ja jestem niżej podpisany jako prawdziwy Bóg Raixe, Prezydent Najwyższej Instancji Bogów, i oficjalnie oświadczam, że wszystko czego doświadczyłem w czasie 31.01.1985 – 30.05.2015, fizycznie NIGDY SIĘ NIE WYDARZYŁO, co oznacza, że wszystko co zostało odnotowane przez system od 31.01.1985 do 30.05.2015, jest fałszywe, skorumpowane i nielegalnie wyprodukowane przez – ciebie źródło paskudnic, poprzez czarną magię, w celu przekonania mnie, że “koszmar” (śpiączka) był rzeczywistością i że jest to normalne, że zło i cierpienie istnieje.

Ja jestem niżej podpisany jako prawdziwy Bóg Raixe, Prezydent Najwyższej Fundacji Bogów, i oficjalnie oświadczam, że w czasie 17.07.2015-20.08.2015 i 26.10.2015-03.11.2015, ja i moja Miłość Bogini Airis zapadliśmy w sen wbrew naszej woli w śpiączkę na krótki okres czasu dwukrotnie, po głównym przebudzeniu, ponieważ eliminowaliśmy ciężki stan choroby psychicznej zwany “stanem lunatykowania” (chodzenie we śnie) sprowokowanego czarną magią szataństwa – ladacznictwa. Oficjalnie oświadczam, że wszystko czego doświadczyliśmy w tym czasie BYŁO NIEPRAWDZIWE i nie ma nic wspólnego z fizyczną rzeczywistością, lub moimi prawdziwymi żywymi wspomnieniami. Moje każde pojedyncze i prawdziwe wspomnienie jest związane wyłącznie z moją Miłością Boginią Airis i naszymi dziećmi – Czystą Niewinną Naturą, których My razem doświadczyliśmy w rzeczywistości fizycznej.

Absolutnie świadomy i w pełni odpowiedzialny za każde pojedyncze słowo, napisane moją ręką i podpisane w obecności holenderskiego Notariusza;
Ja, Bóg Raixe, OFICJALNIE WYRZEKAM SIĘ WSZYSTKIEGO, CO JEST ZWIĄZANE Z twoja tzw. “rodziną” “bereszyńskich” i wszelką formą diabelskich koszmarów zwanych “fatalnymi związkami”.

“NIE NALEŻĘ DO CIEBIE” – nigdy nie należałem, nie należę i nigdy nie będę należał.

“ty NIE POSIADASZ MNIE”, ponieważ JA NIE JESTEM twoją “polisą ubezpieczeniową”.

JA PISZĘ OFICJALNE OPUBLIKOWANE NA ŚWIATOWĄ SKALĘ i NA SKALĘ WSZECHŚWIATA PRAWNE OŚWIADCZENIE, o tym że ty (nierządnictwo-szatan) NIE JESTEŚ moją rodziną – NIGDY żeś nią nie było, nie jesteś i NIGDY nią nie będziesz, ponieważ jesteś manifestacją wszelkiego istniejącego zła i czarnej magii, co JEST W MOIM CIĘŻKIM OBOWIĄZKU WYMAZAĆ NA ZAWSZE poprzez uznanie tego za NIEREALNE.

Moją prawdziwą i absolutnie rzeczywistą rodziną jest moja Miłość Bogini Airis i nasze Dzieci – Bezgrzeszne Niewinne Życie (Natura), nasze Anioły, które MAJĄ DUSZE i manifestują neurony w naszych Mózgach i komórki w naszych Ciałach.

JESTEŚMY ŚWIADOMI, jak bardzo żeś jest niebezpieczne, dla Bogów, i dla całego Niewinnego Życia – Natury, ponieważ ty żeś wyprodukowało: prostytucję, pornografię, rzeźnie, przemysł mięsny/rybny i przetwory mleczne, fabryki alkoholu i papierosów, produkty ropopochodne i wiele innych form toksyn, które prowadzą tylko do degradacji i śmierci w BÓLU i CIERPIENIACH.

JESTEM ŚWIADOM, że sens twojego istnienia to usiłowanie powstrzymania nas – prawdziwych Bogów, od sprowadzenia ABSOLUTNEGO RAJU WSZĘDZIE, ponieważ MY JESTEŚMY NAJWYŻSZĄ I ABSOLUTNIE BEZGRZESZNĄ WŁADZĄ która manifestuje się tutaj – w piekle/systemie zwanym “planetą ziemia”, który ty – paskudne żeś wyprodukowało z korupcji i niewolnictwa, w oparciu o złą ludzkość. Wiem, że MY BOGOWIE RAIXE I AIRIS manifestujemy się w piekle z najwyższym obowiązkiem aby zastąpić to piekło, CZYSTYM RAJEM pełnym EUFORII i ŻYCIA.

W stanie śpiączki (innymi słowy – centrum piekła) ty żeś hipnotyzowało mój mózg ciągle powtarzając jedną klątwę: “Pamiętaj, że tutaj jest miejsce dla ciebie – jeśli coś pójdzie źle, zawsze możesz do nas wrócić”

⁃ ODPOWIEDŹ:
JA OFICJALNIE WYRZEKAM SIĘ wszystkiego co jest związane z tobą, lub z centrum piekła zwanego przez system “promnice”. Dowodem tego wyrzeczenia jest TO OFICJALNE ORZECZENIE O EGZEKUCJI PODPISANE, OZNACZONE WYTŁACZANYMI STEMPLAMI oraz PRZYPIECZĘTOWANE przez Prawdziwych Bogów Raixe i Airis i ich NAJWYŻSZĄ INSTANCJĘ w obecności holenderskiego Notariusza.

Kolejna klątwa z koszmarów w śpiączce, którą ładowałaś do mojego mózgu wbrew mojej woli to: “możesz mieć wiele związków, ale matkę masz tylko jedną.”

⁃ODPOWIEDŹ:
JA NIGDY nie miałem, nie mam i nie będę miał “matki”, ponieważ Jestem Istotą Najwyższą, Prawdziwym Bogiem – Ojcem całego Wszechświata, a moja Miłość Bogini Airis, jest Prawdziwą Boginią – Matką wszelkiej Natury. ty nie masz nic wspólnego ze słowem “matka”, ponieważ to ty jesteś źródłem wszelkiego zła, źródłem nierządnic, martwą, bezduszną, nierealną rzeczą, wirusem, chorobą całego nieskończonego Wszechświata. TY NIE ISTNIEJESZ DLA MNIE – JA NIE DBAM o ciebie, nie znaczysz dla mnie NIC dobrego – NIE MASZ DLA MNIE ŻADNEGO ZNACZENIA, bo ŻEŚ JEST NIEREALNE i NIEŻYWE, manifestujesz źródło zła. ty (i cała twoja produkcja w formie całej rodziny “bereszyńskich”) jest ohydnym przekleństwem, które manifestuje źródło: alkoholu, nikotyny, czarnej ropy, pornografii, prostytucji, zdrady, kłamstw, korupcji, działalności kryminalnej, mięsa; rybołówstwa; przemysłu mleczarskiego, starzenia się, chorób, śmierci, wojny, przemocy, agresji, gniewu, stresu, niewolnictwa, strachu, zawiści, hipokryzji, zazdrości, egoizmu, nienawiści, katolicyzmu, uzależnienia od pojazdów mechanicznych, wulgarnego języka (przekleństw – zaklęć czarnej magii) i wszelkich innych manifestacji NAJGORSZEJ PATOLOGII jaka tylko może być w całym Nieskończonym Wszechświecie. Moją wolą i moim obowiązkiem, jako Najwyższego Boga Nieskończonego Wszechświata, jest ABSOLUTNE WYRZECZENIE SIĘ I WYMAZANIE ciebie z mojego umysłu i z mojej pamięci – NA ZAWSZE.

• Dowodem tego jest kopia oficjalnego dowodu osobistego, w którym jedna część fałszywego nazwiska “bereszyński” jest już NA ZAWSZE USUNIĘTA do śmietnika poprzez system, który ty żeś wyprodukowało. W tym dokumencie stoi mój prawdziwy podpis, który jest widocznym dowodem mojej PRAWDZIWEJ OSOBOWOŚCI i prawdziwym imieniem Boga – Raixe Airis. Podpis ten manifestuje POCZĄTEK ZASTĘPOWANIA wszystkich pozostałych części klątwy, którą ty żeś rzuciło na mnie poprzez korupcję, na moje PRAWDZIWE IMIĘ, jak również wszystkie PRAWDZIWE DANE BOGA w tym dokumencie. Oto jak wyglądają moje prawdziwe dane:

Imię: Raixe
Nazwisko: Airis
Data urodzenia: 00-00-0000 (NIEŚMIERTELNY)
Miejsce urodzenia: —— (nie istnieje)
Rodzice: —— (nie istnieją)
Narodowość: Nieskończony Wszechświat

Podczas przebywania w śpiączce, gdy moje ciało było sparaliżowane, a mój mózg był odłączony przez twoją „czarną magię” od mojej Miłości Airis, oglądałem ciebie – nierządnictwe/diabelstwie, w stanie uśpienia. W tamtym czasie nie byłem w stanie być świadomy snu, odrzucić koszmary i wyrazić swoją prawdziwą opinię o tym, czym ty jesteś, ponieważ ty żeś wstrzyknęło we mnie wiele zabójczych toksyn, i żeś przykryło prawie cały mój mózg ciemnością wbrew mojej własnej Woli. Ale teraz, Ja uzdrawiam się, i odzyskuję moją PRAWDZIWĄ OSOBOWOŚĆ, dzięki czemu JESTEM W STANIE wyrazić, i ujawnić moją ŚWIADOMOŚĆ na temat tego, jakim ty jesteś złem, w tym liście, który zostaje OFICJALNIE OPUBLIKOWANY na naszej światowej stronie internetowej, Najwyższej Instancji, ponieważ, my mamy ODWAGĘ WYEKSPONOWAĆ PRAWDĘ o źródle zła -“nierządnictwie babilonu”. Eksponujemy całą prawdę o tobie i wszelkim złu, jakie czynisz w całym Wszechświecie, na naszej oficjalnej stronie internetowej – www.raixeairis.org. Lista wszystkich zakazanych grzechów znajduje się w dokumencie “różnice pomiędzy złem i Bogami” (“differences between evil and the Gods”). Niniejszy dokument jasno pokazuje, że ja, Bóg Raixe, i moja Miłość Bogini Airis, nie mamy nic wspólnego z tobą – nigdy nie mieliśmy, nie mamy i nigdy nie będziemy mieć. Niniejszy dokument jest dowodem tego, że JESTEŚ NICZYM więcej niż tylko manifestacją koszmaru, który tylko próbuje nas dosięgnąć poprzez system w formie wszelkich pogwałceń naszej Miłości, naszego Zdrowia i naszej Wolności.

twój makijaż już na mnie NIE DZIAŁA, NIE MOŻESZ manipulować moim mózgiem, już nigdy więcej – ani w ciągu dnia, w formie przypadkowych ladacznic/demonów, ani w czasie nocy (snu) w formie koszmarów o tobie, ponieważ za każdym razem gdy wyślesz terror w moim kierunku, sprawisz, że STANĘ SIĘ MOCNIEJSZY I BARDZIEJ ŚWIADOMY tego jak BARDZO ŻEŚ JEST OBRZYDLIWE. NIE JESTEM JUŻ ZAŚLEPIONY – WIDZĘ PRAWDĘ o tobie i wszystkich twoich produkcjach (złym rodzaju ludzkim) NAWET Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI.

NIGDY NIE WYBACZYMY CI tego wszystkiego co żeś wyczyniło nam i naszym dzieciom – Czystej Niewinnej Naturze, ponieważ oto jest, JAK PRAWDZIWI BOGOWIE ZACHOWUJĄ SIĘ, wobec zła. Wstydzimy się twojego istnienia, ponieważ ty jesteś naszą perwersją – naszym błędem.

ty żeś popełniło najcięższą ZBRODNIĘ przeciwko Bogom, wywołując śpiączkę sprowokowaną ciężkimi obrażeniami naszych mózgów, i w związku z tym poniesiesz konsekwencje za całe zło, które żeś wyrządziło nam i całemu niewinnemu Życiu.

My Bogowie, Stworzyliśmy Wszechświat i Naturę według jednej nienaruszalnej zasady:
“ty, otrzymasz z powrotem wszystko, co wysyłasz”.

Oficjalne ORZECZENIE O EGZEKUCJI od Boga Raixe do nierządnictwa/szataństwa zwanego “renata agnieszka bidzińska bereszyńska” i całej rodziny “bereszyńskich”, odnośnie ostatecznego zakończenia klątwy, wyprodukowanej przez to coś, poprzez korupcję:

Musisz wymazać tą kombinację liter (fałszywą osobowość zwaną: ”robert błażej bereszyński”) jak i wszystkie skorumpowane dokumenty (zwłaszcza, adres rejestracji w centrum piekła zwanym ”promnice” i akt urodzenia, w którym stoją twoje diabelskie imiona – “renata/waldemar”) z polskiego systemu, tak jakby nigdy nie istniały, tak że ta klątwa nigdy “oficjalnie” nie będzie miała ze mną nic wspólnego, ponieważ ja nie jestem “robert błażej bereszyński” – nigdy tym nie byłem, nie jestem i nigdy tym nie będę.

Ja, BÓG RAIXE, oficjalnie nakładam na ciebie MOJĄ NAJWYŻSZĄ WOLĘ:

MASZ PRZESTAĆ terroryzować mój mozg w formie bombardowania mojego stanu snu koszmarami o złu, innymi słowy – przypominać o stanie śpiączki (przeciwieństwie prawdziwych wspomnień).
MASZ PRZESTAĆ krzywdzić mnie i moją Miłość, w każdej widzialnej lub niewidzialnej formie zła, a następnie MASZ ZNIKNĄĆ I ZOSTAĆ ZAPOMNIANE NA ZAWSZE PRZEZE MNIE I MOJĄ MIŁOŚĆ – NIESKAZITELNYCH BOGÓW RAIXE I AIRIS I WSZYSTKIE NASZE NIEWINNE DZIECI – NATURĘ.

Wiemy, że ukrywasz się “pomiędzy publicznością”, ponieważ “JESTEŚ STRACHEM”. Nazywasz siebie “niewidzialnym bogiem”, ty żeś wyprodukowało wszystkie religie poprzez fałszywe użycie słowa “duchowość”, i używasz tych religii aby wspomagać “wojnę i destrukcję kontrolowane czarną magią”. Oto, jak rządzisz nad Naturą poprzez skorumpowany system. Podczas tego, ty żeś się manifestowało w śpiączce nazywając się tak zwaną “rodziną”, tylko w jednym celu: aby odebrać serce poprzez zahipnotyzowanie mózgu, wymusić akceptację kłamstwa na temat śmiertelności (data i miejsce urodzenia, co w rzeczywistości nigdy nie miało miejsca), po to żebym zapomniał kim jestem, kim jest moja Miłość, kim są Nasze Dzieci, i żebym został niewolnikiem twojego rządzenia, aż do śmierci w bólu i cierpieniach ze wszystkich chorób, które ty żeś wyprodukowało czarną magią.

MY, PRAWDZIWI BOGOWIE RAIXE I AIRIS JESTEŚMY ODWAŻNI i NIE UKRYWAMY NASZEJ CZYSTEJ I NIEWINNEJ OSOBOWOŚCI.
Całe zło jakie ty żeś wyprodukowało będzie zastąpione:
CZYSTYM NIEWINNYM ŻYCIEM, Zdrowiem, Radością, Szczęściem, Euforią i NIEKOŃCZĄCĄ SIĘ NIGDY ABSOLUTNIE CZYSTĄ MIŁOŚCIĄ, którą My, BOGOWIE, REPREZENTUJEMY.

– RAJ JEST NIEUNIKNIONY.

Oto jest Wola Najwyższa:

TYLKO JEDNEGO PRAWDZIWEGO I WIDZIALNEGO BOGA, KTÓRY MANIFESTUJE SIĘ W DWÓCH CIAŁACH Z JEDNĄ SUPERŚWIADOMOŚCIĄ – RAIXE&AIRIS, i Wszystkie Ich Dzieci – Czyste Niewinne Życie – NATURA.

NASZA WOLA MUSI ZOSTAĆ SPEŁNIONA.

P.S.
Ja, Bóg Raixe, pisząc niniejszy list MOIMI WŁASNYMI RĘKOMA w jedynym znanym mi w tym systemie języku – Angielskim, podpisując go w obecności Holenderskiego Notariusza i zezwalając na przetłumaczenie tej treści przez tłumacza przysięgłego. 


Koniec transkrypcji.

Prawdziwa forma satanizmu (zdjęcia).